23 listopada 2016

Wiedza o Pobierowie w pigułce

Pobierowo nazwane jest kurortem nadmorskim. Zlokalizowane jest w województwie zachodniopomorskim. Odwiedzając Pobierowo nie wolno zapomnieć o tamtejszej plaży jak i również kąpielisku, które obejmuje 400 metrów linii plaży strzeżonej. Plaża w Pobierowie została utytułowana mianem: ”Błękitna Flaga”. Miano to pokazuje, że plaża spełniła 27 kryteriów w 4 dziedzinach. W Pobierowie wielką atrakcją jest skatepark. Miłośnicy deskorolek bądź rowerów (bmx) mogą się tu wyszaleć oraz ciągle udoskonalać swoje umiejętności sportowe. Pobierowski tor jest profesjonalnie wyposażony. W skład owego wyposażenia wchodzą: bank, quarter pipe, funbox, grindbox, minirampy oraz piramida. Z obiektu można skorzystać bezpłatnie.

W pobliskim Trzęsaczu można podziwiać wspaniałą Stadninę Koni Pałac Trzęsacz. Można tam jeździć konno, wynająć bryczkę, zorganizować kulig, wziąć udział w sesji zdjęciowej bądź zorganizować imprezę dla grupy. Fajną opcją są wczasy w siodle. Stadnina posiada 20 koni oraz kadrę profesjonalnych instruktorów. Jazda konna jest wyśmienitym sposobem na spędzenie aktywnie czasu. Jest to doskonały sposób na regenerację sił oraz własny odpoczynek. Jest to doskonała forma relaksu.

Jeśli chodzi o nocleg, warto wcześniej przeglądnąć oferty w Meteorze. Jednym z obiektów, które umożliwią przenocowanie w Pobierowie jest Dom Gościnny MARTA. Jest on zlokalizowany w Pobierowie przy ulicy Orzeszkowej 9. Położenie domu jest dodatkowym atutem. Znajduje się on około 250 metrów od plaży. W pobliżu tego obiektu znajduje się mnóstwo atrakcji takich jak: boiska, korty, place zabaw, wypożyczalnie rowerów a także park linowy. W ofercie pensjonatu znajdują się pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Każdy taki pokój jest wyposażony w lodówkę, TV, łazienkę oraz stały dostęp do sieci Wi-Fi. W niedalekiej odległości od owego obiektu znajduje się świetna restauracja, gdzie można zjeść pyszne domowe jedzenie. Cena noclegu w Domu Gościnnym MARTA plasuje się od 65 do 75 złotych.

Będąc w Pobierowie koniecznie trzeba wybrać się do Bajkowej Chaty w Rewalu. Turyści mogą spotkać tam bajkowe postaci, takie jak Jaś i Małgosia, groźną Królową Śniegu czy nawet przestraszyć się Hrabiego Draculi. Nie wolno zapomnieć o wizycie w pokoju Amesa. To pomieszczenie tworzy złudzenie optyczne, dzięki specjalnemu układowi ścian. Bajkowa Chata zapewnia masę atrakcji dla całej rodziny. Nikt z pewnością nie będzie się tam nudził.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>