6 lutego 2017

Miejsce na nocleg w Kruklankach

Kruklanki to wieś mazurska, która jest zlokalizowana w województwie warmińsko-mazurskim. Leży w powiecie giżyckim, administracyjnie przynależy do gminy Kruklanki i jest jej siedzibą. Leży nad rzeką Sapiną w nadleśnictwie Borki.

Przyjeżdżając na Mazury do Kruklanek warto już wcześniej zaplanować miejsce, w którym spędzimy nocleg. Baza noclegowa tej miejscowości jest bardzo dobrze rozwinięta i o noclegi w Kruklankach nie jest trudno [meteor-turystyka.pl – Kruklanki noclegi]. Oto kilka propozycji, gdzie możemy się zatrzymać. Pierwszym miejscem jest „Domek Letniskowy Mazury”. W domku znajduje się wszystko czego nam potrzeba, solidnie wyposażone pomieszczenia, pomocne w codziennym funkcjonowaniu. Do dyspozycji gości jest również jadalnia oraz część wypoczynkowa. Przed obiektem znajduje się ogród z miejscem na ognisko i sprzętem do grillowania oraz bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci. Drugim miejscem jest „Apartament lub pokoje Kruklanki”, który oferuje swoim gościom 3 pokoje. Pokoje również są wyposażone w część wypoczynkową, niektóre dysponują także tarasem lub balkonem. Możemy tutaj też odpocząć w ogrodzie i skorzystać ze sprzętu do grillowania. Na miejscu jest też salon fryzjerski oraz sklepik z upominkami. Możemy przyjechać tutaj bez problemu ze swoim zwierzakiem i nie dopłacimy do pobytu ani złotówki.

Kolejnym obiektem jest „Dom Wypoczynkowy Przerwanki”. Z okien budynku roztacza się piękny widok na pobliskie jezioro, a do domu wakacyjnego możemy zabrać ze sobą na urlop ukochanego zwierzaka bez żadnych opłat dodatkowych. Na miejscu znajduje się też wypożyczalnia rowerów, więc możemy wybrać się na rodzinną wycieczkę po zielonej okolicy. W pobliskim jeziorze swój kawałek raju odnajdzie na pewno każdy wędkarz. Występuje tu bowiem dużo gatunków ryb, ale najbardziej oko cieszą spore okazy węgorzy, szczupaków oraz okoni. Jak widzimy Kruklanki to piękna miejscowość na Mazurach, która ma pięknie rozwiniętą bazę noclegową. Posiada piękne zabytki, niezapomnianą przyrodę oraz czyste jeziora. To miejsce, które warto z czystym sumieniem polecić każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>